Vinaora Nivo Slider 3.x

  Nowe technologie informatyczne, nowinki techniczne

  Nowe technologie i nowinki techniczne - InnowacjePoznaj nowe technologie informatyczne i nowinki techniczne z różnych dziedzin życia i nauki. Dział zawiera fachowe informacje i tłumaczenia z innych serwisów powiązanych z technologią, techniką, wiedzą i nauką w szerokim znaczeniu. Dziedziny takie jak astronautyka, biotechnologia, fizyka jądrowa, informatyka, inżynieria kwantowa, inżynieria materiałowa - nanomateriały, nanotechnologia, lotnictwo, robotyka, psychologia i telekomunikacja są na porządku dziennym, lubianym tematem, jednak jest bardzo mało fachowych publikacji poruszających wspomniane zagadnienia. Głównym naszym założeniem to rozwijanie tematów związanych z technologiami informatycznymi, które pokrywają się z tematem niniejszego serwisu - ale nie tylko. Niektóre innowacje technologiczne związane z tematyką IT także zostaną poruszone. Postaramy się przekazać najwięcej informacji jak to będzie możliwe z pożytkiem dla odbiorców i nas samych, gdyż zawsze chętnie opiszemy takie nowinki techniczne, które są prawdopodobnie obiektem zainteresowań - nie tylko naszym. Poruszane tematy takie jak nowe technologie w biznesie IT, innowacje technologiczne , nowoczesna technologia stosowana na co dzień w życiu, czy też tematy związane z psychologią, badaniami naukowymi z pewnością znajdą swoich zwolenników. 

  Co na ten temat znajdziemy na WikiPedii. Technologia – to nic innego jak określona metoda przygotowania i prowadzenia procesu wytworzenia lub przetwarzania jakiegoś dobra lub też informacji. Technologia może oznaczać konkretny proces (np. technologia wytwarzania programów komputerowych za pomocą odpowiedniego języka programowania). Można także rozpatrywać produkty pod względem tzw. technologiczności, czyli optymalizacji konstrukcji, czy też procesu, tak by dany projekt nie sprawiał trudności wykonania daną metodą.

  Pojęcie technologii możemy w pewien sposób połączyć z tematami takimi jak: biotechnologia, nanotechnologia, nowe technologie, technologia budowy maszyn, technologia chemiczna, technologia grupowa, technologia cyfrowa, proces technologiczny, projektowanie procesów technologicznych itd. Czyli jest to pojęcie bardzo ogólne. My jednak w tym serwisie skupiamy się raczej na technologii IT.

  Tagi: nowe technologie, nowe technologie informatyczne, nowinki techniczne, innowacje technologiczne,

  Jaki komputer wybrać

  Czy warto kupić używany komputer stacjonarny, dobry i tańszy, czy też nowy ale zdecydowanie droższy? Na co zwrócić uwagę kupując używany komputer do gier lub taki, który wystarczy nam do zwykłej codziennej pracy. Komputer nowy, czy też używany? Jaki wybrać i czym można się sugerować . Poznaj odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie wiele osób.

  Informacja i jej sposoby przekazywania

  Sposoby przekazywania informacji - jak to działa? Świat informacji w dobie obecnej cyfryzacji mediów wymusza na nas odrobinę wiedzy na ten temat w kontekście, nie tak odległej historii. Słowo informacja pochodzi z łac. Informatio. Według słownika wyrazów obcych PWN informacja to powiadomienie, zakomunikowanie czegoś, wiadomość, pouczenie lub też urząd, biuro informujące o czymś.

  Język C++ ?

  Języków programowania jest całe mnóstwo, dlatego też wiele początkujących osób ma ogromny problem z wyborem właściwego. Trzeba wiedzieć, że jeśli nauczymy się jednego, bardzo bogatego w funkcje i możliwości języka jakim jest język programowania C++ to będzie nam bardzo łatwo później uczyć się każdego innego języka.

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.