Vinaora Nivo Slider 3.x
  Kurs Adobe Illustrator

  Kurs Adobe Illustrator - Tworzenie i edycja grafiki 2D

  Kurs poświęcony programowi Adobe Illustrator, który dysponuje potężnym narzędziem do tworzenia grafiki wektorowej 2D.

   • Kurs Illustrator CC od podstaw

   • Zobacz podstawy rewelacyjnego Adobe Illustrator CC 2017 i wkrocz w kreatywny świat grafiki wektorowej! Poziom: Podstawowy - Polecamy w szczególności

   • Zobacz Kurs
   • Kurs Adobe Illustrator CS5 - esencja

   • Twórz wspaniałą grafikę w programie Adobe Illustrator, którego używają profesjonaliści, a teraz i ty! Poziom: Podstawowy

   • Zobacz kurs

  Proponowane kursy, mówią nam o tym, jak sprawnie posługiwać się Ilustratorem i jak wykorzystać jego znakomite możliwości do tworzenia grafiki wektorowej na co dzień. Grafika wektorowa inaczej nazywana jako obiektowa, jest jednym z dwóch podstawowych rodzajów grafiki komputerowej. Obraz opisywany jest za pomocą figur geometrycznych - to w przypadku grafiki dwuwymiarowej. Można to odnieść także do grafiki trójwymiarowej, gdzie oraz opisujemy za pomocą brył geometrycznych, które umiejscowione są w matematycznie zdefiniowanym układzie współrzędnych. Dotyczy to obrazów dwuwymiarowych jak i trójwymiarowych. Grafika wektorowa różni się od grafiki rastrowej tym, że rastrowa używana jest głównie do bezstratnego skalowania, oraz możliwością druku, wypalania, czy wycinania za pomocą specjalistycznych maszyn, ploterów, czy drukarek.

  Co jest ważne w proponowanych kursach?

  Trochę teorii nigdy nie zaszkodzi. Aby pojąć całokształt tematu związany z grafiką wektorową musisz poznać podstawowe zagadnienia z tym związane. Poznasz także interfejs Ilustratora, najważniejsze narzędzia. Dowiesz się jak łączyć, wycinać, tworzyć kształty, a potem je obrabiać. Kursy zawierają ćwiczenia praktyczne, które można wykorzystać w przyszłych projektach graficznych.

  Z pewnością grafika komputerowa jest niezwykłą sferą artystyczną, która jest w zasięgu prawie że każdego. Generalnie grafika komputerowa to dział informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem narzędzi elektronicznych takich jak na np. laptop, lub cyfrowa kamera do uzyskiwania obrazów również wizualizacji rzeczywistych danych. Jednym z najczęściej używanych oprogramowań do grafiki komputerowej tzw. wektorowej jest program Adobe Illustrator .

  Aby zgłębić arkana tego rewelacyjnego programu, zachęcam do przebycia co najmniej jednego szkolenia: Kurs Illustrator CC od podstaw, Kurs Adobe Illustrator CS5 - esencja.

  Grafika komputerowa bazuje na specjalnych modelach i tzw. układach danych cyfrowych czerpiąc jednoczenie z innych zakresów wiedzy jak np. fotografia bądź nagrywanie filmów z zużyciem popularnych przyrządów cyfrowych. W tym przypadku grafika wektorowa kieruje się trochę innymi zasadami. Co opisane jest na początku. Kursy, które są dostępne na tej stronie poruszają te sprawy, czyli tworzenie grafiki wektorowej.

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Czym jest ogólnie grafika komputerowa?

  Grafika cyfrowa Jest pojęciem całościowym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów obejmujący aranżowanie przy pomocy odpowiednio dobranego oprogramowania rysunków, filmów, a nawet pracy twórczej artystów fotografików. Wyróżniamy dwa fundamentalne rodzaje tworzenia grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

  Osoby, które używają odpowiedni sprzęt i oprogramowanie do sporządzania grafiki, obróbki zdjęć, czy też obróbki filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie naszego monitora informacja graficzna ilustrowana jest w formie rastra, z których zbudowany jest widziany obraz. Aktualnie moc obliczeniowa komputerów, sprzętu graficznego i dostęp do dobrego oprogramowania, urządzenia pozwala na profesjonalne zgłębienia problemu ogólnopojętej grafiki w tym także grafiki wektorowej.

  Oferujemy Państwu nabycie jednego z oferowanych kursów, które są opublikowane na naszym portalu. Polecane kursy i szkolenia przygotowane są w niezwykle profesjonalny sposób, a ich autorami są ludzie, które są znawcami w danym temacie.

  Przydatne tutoriale na temat Adobe Illustrator.

  Pomocne tagi: adobe illustrator, adobe illustrator cs6, adobe illustrator tutorial, kurs adobe illustrator, szkolenie adobe illustrator

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.