Vinaora Nivo Slider 3.x
  Kurs Adobe Fireworks

  Kurs Adobe Fireworks - edytor grafiki wektorowej i rastrowej.

  Kurs Adobe Fireworks! Edytor grafiki wektorowej i rastrowej dla projektantów stron internetowych i dla grafików.

  Kurs Adobe Fireworks CS5 został wycofany, proponujemy jednak pozostałe kursy! 

   • Kurs Adobe InDesign CC dla początkujących

   • Wykorzystaj najważniejsze narzędzia Adobe InDesign. Zobacz jak pracować ze składem i łamaniem tekstu na potrzeby druku. Poziom: Podstawowy - Polecamy w szczególności.

   • Zobacz Kurs
   • Kurs Adobe InDesign CC - zaawansowany

   • Zaawansowane możliwości Adobe InDesign! Wiedza na temat składu i łamania tekstu oraz przygotowania publikacji do druku. Poziom: Zaawansowany - Polecamy w szczególności.

   • Zobacz kurs
   • Podstawy typografii - skład i łamanie tekstu

   • Zobacz czym charakteryzują się najlepsze fonty, jak właściwie dobierać kroje pisma i zadbać o najważniejsze aspekty typograficzne. Poziom: Podstawowy - Polecamy w szczególności.

   • Zobacz kurs
   • Kurs Adobe InDesign - praktyczne techniki pracy

   • Praca z typografią, kolorem i składem publikacji. Zaawansowane techniki, które pozwolą sprawnie zrealizować projekt. Poziom: Średniozaawansowany

   • Zobacz kurs

  Program Adobe Fireworks jakiś czas temu znany pod nazwą Macromedia Fireworks to edytor grafiki wektorowej i rastrowej, który przeznaczony jest głównie do projektowania witryn internetowych. Główną zaletą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami firmy Adobe jak np. Dreamweaver czy Flash. Optymalizacja, edycja, tworzenie grafik wektorowych i obrazów bitmapowych to następna zaleta tego niezwykłego oprogramowania. Fireworks jest częścią pakietu graficznego Creative Suite. Powstało wiele wersji w tym też CS5 na której się skupimy obecnie. Najnowszą wersją jest jednak CS6. Na uwagę zasługuje możliwość obsługi arkuszu stylów CSS i jQuery Mobile oraz możliwość tworzenia kształtów CSS. Jak dla mnie rewelacja i korzystam z tego oprogramowania na co dzień. Przyjazny interfejs, bardzo intuicyjny i łatwy w nawigacji. Moim zdaniem oprogramowanie godne szczególnej uwagi, a sam kurs przygotowany bardzo profesjonalnie.

  Grafika komputerowa jest nieprzeciętną dziedziną artystyczną, która jest w zasięgu prawie że każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z popularnych działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem przyrządów elektronicznych takich jak komputer, laptop, czy odpowiednie narzędzie typu kamera do wytwarzania obrazów także wizualizacji realnych danych. Jednym z najczęściej użytkowanych programów do grafiki komputerowej jest Adobe Fireworks.

  Żeby zgłębić tajniki tego programu, zachęcam do odbycia szkolenia: Kurs Adobe Fireworks

  Grafika komputerowa opiera się na specjalistycznych wzorcach i tzw. systemach danych czerpiąc jednoczenie z odmiennych sfer wiedzy jak na przykład ogólna fotografia bądź nagrywanie krótkich filmów z wykorzystaniem aparatów cyfrowych. By uzyskać poprawne zdjęcia fotorealistyczne z użyciem urządzenia fotograficznego, należy wiedzieć jak w prawdziwym świecie, światło współdziała z rzeczami itp. Do czego nam ta wiedza? By zrobić odpowiednią grafikę np. do strony internetowej wykorzystując program Adobe Fireworks. Szkolenia, które są dostępne na ABC Wiedzy dotykają te zagadnienia.

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Jakie zadania spełnia grafika komputerowa?

  Grafika cyfrowa jest pojęciem uniwersalnym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów zawierający kreowanie za pomocą odpowiedniego programu zdjęć, filmów, a nawet pracy twórczej artystów grafików i filmowców. Wyróżniamy dwa fundamentalne metody sporządzania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa. Nie ma bardziej lepszego wyboru niż Adobe Fireworks jeśli chodzi o prosty program graficzny z wieloma funkcjami.

  Osoby, które stosują właściwe oprogramowanie do edycji i sporządzania grafik nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna wizualizowana jest w formie rastra, z których wykonany jest widziany obraz. W dzisiejszych czasach moc obliczeniowa pecetów, sprzętu graficznego i dostęp do dobrego oprogramowania pozwala na fachowe podejście do ogólnopojętej grafiki i tworzenie niezwykłych grafik. Do Fireworks nie jest nam jednak potrzebna wielka moc obliczeniowa. Wystarczy zwykły PC ze zintegrowaną kartą HD.

  Oferujemy Państwu zakup jednego z oferowanych szkoleń, które są opublikowane na naszej witrynie.
  Polecane kursy i szkolenia zrobione są w bardzo profesjonalny sposób, a ich twórcami są postacie, które są zawodowcami w danym temacie.

  Przydatne tutoriale na temat Adobe Fireworks.

  Pomocne tagi: kurs adobe fireworks, adobe fireworks cs5, adobe fireworks cs6adobe fireworks

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.