Vinaora Nivo Slider 3.x
  Kurs Adobe Encore

  Kurs Adobe Encore, montaż i obróbka Video.

  Zobacz profesjonalny kurs Adobe Encore! Czym jest Adobe Encore i jakie ma możliwości? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania!

  Produkt ten obecnie nie jest dostępny!

  Adobe Encore CS5 jest profesjonalnym narzędziem do tzw. authoringu DVD. Aplikacja ta umożliwia tworzenie wielojęzycznych interaktywnych publikacji oraz rozwijanych menu, które budowane są za pomocą zaawansowanego kreatora. Adobe Encore umożliwia tworzenie płyt DVD, Blu-Ray, a także przygotowywanie i eksport plików SWF na www.

  KURS ADOBE ENCORE CS5 - ESENCJA  - dostępny Tu

  Oprogramowanie zawiera m.in. Edytor Slajdów, który pozwala w łatwy sposób organizować slajdy w sekwencje, także te interaktywne. Adobe Encore CS5 ma możliwość dodawania głosu narratora lub podkładu muzycznego, oraz wielu efektów przejść pomiędzy slajdami. Na uwagę zasługuje narzędzie Flowchart, które pozwala na przeglądanie struktury nawigacji. Ogólnie Adobe Encore CS5 ma możliwość automatycznego tworzenia wielostronicowych menu w zależności od rozdziału lub slajdu edytowanego projektu. Zawiera wiele darmowych zestawów kompozycji oraz interaktywnych struktur menu.

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Program wspomaga montaż filmów i przesyłanie plików SWF na stronę www, co jest pomocne w wielu przypadkach, głównie dla webmasterów. Oprogramowanie to można zdecydowanie podciągnąć pod grafikę komputerową. I to nie ulega wątpliwości. Grafikę komputerową znowu można określić jako dziedzinę artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem instrumentów elektronicznych takich jak popularny laptop, kamera czy aparat. Program ten, jak wiele produktów ADOBE posiada intuicyjny interfejs i prostą nawigację. Wszystkie aspekty Adobe Encore poznasz w proponowanym kursie. Zapraszamy!

  Przydatne tutoriale na temat Adobe Encore.

  Pomocne tagi: Adobe Encore, Kurs Adobe Encore, Adobe Encore szkolenie, Adobe Encore kurs

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  Kurs Adobe Encore CS5 - esencja

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.