Vinaora Nivo Slider 3.x
  symfony2 kurs

  Video kurs DVD - Symfony5 Framework, praktyczne porady.

  Co to jest Symfony? Jest to tzw. framework, stworzony specjalnie dla aplikacji internetowych, który został napisany w języku PHP. Symfony bazuje na wzorcu projektowym MVC, zaliczany do wolnego oprogramowania. Czym jest zatem wzorzec MVC? "Model View Controller" (pol. Model-Widok-Kontroler).

   • Kurs Symfony 5 - praktyczny projekt od podstaw

   • Poznaj najnowszą wersję Symfony i zbuduj własną funkcjonalną aplikację webową. Poziom: Podstawowy

   • Zobacz Kurs

  Wzorzec architektoniczny MVC służy do organizowania struktury aplikacji, które posiadają graficzne interfejsy użytkownika. A sam interfejs to sposób prezentacji informacji przez komputer oraz interakcji z użytkownikiem, który polega na rysowaniu i obsłudze widżetów. MVC zakłada podział aplikacji na trzy główne części

  Model – reprezentacja problemu bądź logiki aplikacji.
  Widok – opisuje część modelu w ramach interfejsu użytkownika.
  Kontroler – przyjmuje dane wejściowe od użytkownika i reaguje na jego poczynania.

  Proponowany kurs Symfony jest przygotowany prosto, czytelnie i zawiera konkretne propozycje tworzenia aplikacji PHP z użyciem frameworku Symfony2. Osoby, które znają podstawy PHP i chcą tworzyć dynamiczne witryny używając frameworku Symforny2 mogą to zrobić tu i teraz. Aplikacje webowe dzięki symfony są stabilne, wydajne i bezpieczne.

  O Symfony w skrócie. 

  Symfony to popularny framework programistyczny opracowany w języku PHP, który pozwala na tworzenie aplikacji internetowych i systemów webowych. Framework ten został opracowany przez Sensio Labs i został wydany na licencji Open Source.

  Symfony jest oparty na wzorcu projektowym Model-View-Controller (MVC), co oznacza, że ​​jest łatwy do skalowania i rozszerzania. Framework ten oferuje szeroki zakres narzędzi i bibliotek do tworzenia aplikacji internetowych, w tym narzędzia do testowania, debugowania, tworzenia formularzy i wiele więcej.

  Symfony jest bardzo popularny w społeczności programistów PHP i jest jednym z najczęściej używanych frameworków PHP na świecie. Istnieje wiele powodów, dla których warto używać frameworka Symfony. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  Szybkość i wydajność: Symfony jest szybki i wydajny, dzięki czemu aplikacje działają płynnie i bez opóźnień.

  Bezpieczeństwo: Framework Symfony zapewnia wiele funkcji bezpieczeństwa, które chronią aplikacje przed atakami z zewnątrz.

  Modularność: Symfony jest modułowy, co oznacza, że ​​jest łatwy do skalowania i rozszerzania o nowe funkcjonalności.

  Obsługa bazy danych: Symfony oferuje wiele narzędzi do obsługi bazy danych, co ułatwia tworzenie aplikacji z użyciem różnych baz danych.

  Wersjonowanie: Symfony ma dobrze zdefiniowany cykl życia wersji, co oznacza, że ​​jego aktualizacja jest łatwa i bezpieczna.

  Symfony ma wiele zastosowań, w tym do tworzenia stron internetowych, aplikacji internetowych, systemów e-commerce i wiele więcej. Dzięki Symfony programiści mogą tworzyć rozbudowane aplikacje, które są łatwe w obsłudze i oferują wiele funkcjonalności.

  Wersje Symfony:

  Symfony 1.x - jest to pierwsza wersja frameworka Symfony, która została wydana w 2005 roku. Wersja ta jest już przestarzała i nie jest już rozwijana.
  Symfony 2.x - jest to najnowsza wersja frameworka Symfony 2, która została wydana w 2011 roku. Wersja ta wprowadziła wiele nowych funkcjonalności, w tym obsługę PHP 5.3 i wzorzec projektowy Dependency Injection.
  Symfony 3.x - jest to wersja frameworka Symfony, która została wydana w 2015 roku. Wersja ta wprowadziła wiele nowych funkcjonalności, w tym obsługę PHP 7.
  Symfony 4.x - jest to najnowsza wersja frameworka Symfony, która została wydana w 2017 roku. Wersja ta wprowadziła wiele nowych funkcjonalności, w tym usprawnienia w zakresie wydajności i bezpieczeństwa.

  Wnioski:

  Symfony jest popularnym frameworkiem programistycznym.

  Zachęcamy do kursów, które poruszają te zagadnienia!

   

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Przydatne artykuły i linki na temat Symfony2 Framework.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Symfony
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Graficzny_interfejs_u%C5%BCytkownika
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Model-View-Controller
  http://symfony.com/legacy/doc/jobeet/1_2/pl/01?orm=Propel

  Przydatne tutoriale na temat Symfony2 Framework.

  Artykuł porusza tematy: symfony5 tutorial, symfony5 kurs, symfony5 od podstaw, framework php kurs, framework php

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.