Vinaora Nivo Slider 3.x
  django framework kurs

  Video kurs DVD - Django Framework, praktyczne porady.

  Video kurs DVD - Django Framework. Co to jest Django? Django to nic innego jak nowoczesny framework, który oparty jest na języku programowania Python. Nie wątpliwie jego główną zaletą to możliwość ekspresowego tworzenia internetowych aplikacji przy użyciu ograniczonej liczby kodu. Django posiada prostą i przejrzystą strukturę, która sprawia, że to idealny wybór dla początkujących programistów aplikacji sieciowych, internetowych.

   • Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw

   • Zobacz i ucz się Django od zera! Jeden z najpopularniejszych frameworków Python i wykorzystaj jego możliwości. Poziom: Podstawowy

   • Zobacz Kurs

  Przedstawiany kurs Django Framework zawiera najważniejsze aspekty tworzenia internetowych aplikacji. Po zapoznaniu się z kursem będziesz w stanie zbudować od podstaw prostą, dynamiczną witrynę, która bez problemu może być rozwijana w dowolnym kierunku.

  Django to popularny framework do tworzenia aplikacji webowych w języku Python. Został opracowany w 2005 roku i od tamtej pory stał się jednym z najbardziej popularnych i cenionych frameworków na świecie. W tym artykule omówimy, czym jest Django i jakie są praktyczne porady dotyczące jego wykorzystania.

  Czym jest Django?

  Django to open source'owy framework, który został zaprojektowany do tworzenia skalowalnych i bezpiecznych aplikacji internetowych. Framework ten pozwala na szybkie i wydajne tworzenie aplikacji webowych dzięki wielu wbudowanym funkcjom i narzędziom.

  Django opiera się na architekturze Model-View-Controller (MVC), która umożliwia programistom oddzielenie warstwy prezentacji od warstwy logiki biznesowej. Dzięki temu programiści mogą łatwo tworzyć i modyfikować różne aspekty aplikacji bez wpływu na pozostałe jej elementy.

  Praktyczne porady dotyczące wykorzystania Django

  Użyj wbudowanego admina

  Django oferuje wbudowany moduł admina, który pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie aplikacją bez pisania dodatkowego kodu. Moduł ten umożliwia dodawanie, edycję i usuwanie elementów z bazy danych oraz zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami. Używanie wbudowanego admina może znacznie przyspieszyć proces tworzenia aplikacji.

  Dostosuj szablony

  Django oferuje wiele wbudowanych szablonów, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Szablony te obejmują takie elementy jak formularze logowania i rejestracji, strony błędów i wiele innych. Dostosowanie szablonów może pomóc w zwiększeniu użyteczności i estetyki aplikacji.

  Użyj bibliotek zewnętrznych

  Django oferuje wiele bibliotek zewnętrznych, które można wykorzystać do rozszerzenia funkcjonalności aplikacji. Biblioteki te obejmują takie elementy jak autentykacja użytkowników, wysyłanie emaili, przetwarzanie obrazów i wiele innych. Używanie bibliotek zewnętrznych może znacznie przyspieszyć proces tworzenia aplikacji i zapewnić lepszą jakość kodu.

  Testuj aplikację

  Testowanie jest kluczowe dla tworzenia wysokiej jakości aplikacji. Django oferuje wbudowane narzędzia do testowania aplikacji, które pozwalają na szybkie wykrycie i rozwiązanie błędów w kodzie. Ważne jest również regularne testowanie aplikacji po wprowadzeniu zmian, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

  Zadbaj o bezpieczeństwo i pamietaj, że bezpieczeństwo jest ważne i kluczowe..........

  Polecamy kurs

   

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

   

  Przydatne artykuły i linki na temat Django Framework.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Django_(framework)

  Przydatne tutoriale na temat Django Framework.

  Pomocne frazy: django framework, django framework tutorial, django framework kurs, django kurs

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

   

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.