Vinaora Nivo Slider 3.x
  wordpress kurs online

  Video kurs DVD - Stwórz stronę, blog lub sklep na bazie CMS WordPress.

  Zobacz profesjonalny video kurs DVD WordPress! Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia profesjonalnych stron internetowych jest system CMS WordPress. Dawniej system ten służył do prowadzenia blogów. Obecnie można wykorzystać go do projektowania zaawansowanych witryn www o nieograniczonych możliwościach. CMS WordPress jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze. By zrozumieć działanie tej aplikacji sugerujemy odbyć przynajmniej jeden z proponowanych kursów. CMS WordPress posiada tysiące motywów, szablonów i rozszerzeń, co pozwala na nieograniczone jego wykorzystanie.

   • Kurs WordPress - tworzenie stron od podstaw

   • Samodzielna nowoczesna strona z WordPress! Zarządzanie, wtyczki, instalowanie motywów, wdrożenie na serwer. Poziom: Podstawowy

   • Zobacz Kurs
   • Kurs WordPress - tworzenie własnych wtyczek

   • Dołącz do tysięcy developerów WordPressa i zacznij tworzyć własne profesjonalne pluginy, ucz się i działaj. Poziom: Średniozaawansowany

   • Zobacz Kurs
   • Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

   • Własna strona bez jakiejkolwiek wiedzy na temat programowania. Poznaj siłę wWordPress i ciesz się swoją witryną Poziom: podstawowy

   • Zobacz Kurs
   • Kurs WooCommerce - sklep internetowy

   • Zbuduj profesjonalny sklep z WooCommerce - temat pokrewny do WordPress, czyli jak przeneś biznes do internetu. Poziom: podstawowy

   • Zobacz Kurs

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Dlaczego WordPress jest tak wyjątkowy, Co powala osiągnąć i jakie funkcje posiada?

  WordPress to platforma blogowa, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w Internecie. Choć WordPress początkowo był narzędziem do pisania blogów, w ciągu ostatnich kilku lat stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, który jest używany przez miliony ludzi na całym świecie.

  Jednym z głównych powodów, dla których WordPress jest tak wyjątkowy, jest jego prostota. Nie wymaga on od użytkownika żadnej wiedzy technicznej, aby mógł łatwo tworzyć i zarządzać stroną internetową. Wszystkie funkcje WordPressa są intuicyjne i łatwe w obsłudze, co oznacza, że każdy może nauczyć się korzystać z tego narzędzia w ciągu kilku minut.

  Jedną z najważniejszych cech WordPressa jest jego elastyczność. Dzięki otwartej architekturze kodu, można go łatwo dostosować do własnych potrzeb i wymagań. W zależności od swoich potrzeb, można wybrać jedną z wielu dostępnych wtyczek i motywów, które pozwolą na dostosowanie wyglądu i funkcjonalności strony do własnych potrzeb.

  WordPress oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi. Na przykład, system zarządzania treścią pozwala na łatwe dodawanie, edytowanie i usuwanie treści na stronie, a także umożliwia tworzenie zaawansowanych formularzy kontaktowych i kalendarzy wydarzeń.

  Jednym z największych atutów WordPressa jest jego możliwość optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych. WordPress oferuje wiele narzędzi SEO, które pomagają w poprawie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, co może mieć kluczowe znaczenie dla osób, które prowadzą swoje biznesy w sieci.

  Oprócz tych podstawowych funkcji, WordPress oferuje wiele innych zaawansowanych narzędzi, które pomagają w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi. Na przykład, system oferuje wiele narzędzi analitycznych, które pozwalają na śledzenie ruchu na stronie, monitorowanie zachowań użytkowników i prowadzenie kampanii reklamowych.

  WordPress to nie tylko narzędzie do pisania blogów, ale kompleksowe narzędzie do zarządzania treścią, które umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi w łatwy i intuicyjny sposób. Dzięki swojej elastyczności i liczbie dostępnych wtyczek i motywów, WordPress oferuje nieskończone możliwości dla twórców stron internetowych, którzy chcą wykorzystać

  Tworzenie stron WordPress jest proste nie tylko dla profesjonalistów, ale i dla osób początkujących. Ten system CMS pozwala korzystać z tysięcy dodatkowych aplikacji, które można znaleźć nie tylko na oficjalnej stronie WordPress, ale także na wielu innych, tematycznych witrynach. Wszystkie rozszerzenia można dostosować do własnej strony.

  Galerie, formularze, wtyczki społecznościowe, gotowe aplikacje specjalistyczne dostosowane niemal do każdego zagadnienia. Aplikacje te nie wymagają znajomości języków programowania, co jest dużym plusem tego CMS-a. Dostępne są dodatki płatne jak i bezpłatne w zależności od zapotrzebowania.
  CMS WordPress ma tą zaletę, że można go zoptymalizować pod wyszukiwarkę Google, a cały CMS oparty jest na licencji GNU GP, czyli narzędzie to może być dowolnie edytowane,poprawiane i rozpowszechniane.

  Z systemem CMS WordPres można stworzyć profesjonalną witrynę www, sklep internetowy, galerią, czy też blog krok po kroku. To jest następna zaleta tego CMS-a. Aby zgłębić system CMS World Press należy zapoznać się z wybranym kursem, który pozwoli na zrozumienie zagadnienia.

  Przydatne artykuły i linki na temat CMS WordPress

  https://pl.wordpress.org

  Przydatne tutoriale na temat CMS WordPress

  Pomocne tagi: wordpress jak zacząć, wordpress instalacja, wordpress kurs, wordpress tutorial, wordpress kurs online

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

   

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2023. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.