Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Systemy CMS, własna strona internetowa – Video Kursy

Systemy CMSWłasna strona internetowa – profesjonalne Video Kursy. Dział ten odpowie Ci na pytania: Jak założyć stronę internetową CMS,  Co to jest CMS – czyli system zarządzania treścią, od czego zacząć i jaki CMS wybrać. Wszystko to w tym dziale.  Generalnie własna strona internetowa jest w zasięgu każdego, kto poświęci odrobinę czasu by rozeznać ten temat. Należy się jednak zastanowić nad tym, jaki cel chcesz osiągnąć. Czy chcesz zbudować sklep internetowy, prostą stronę firmową z możliwością jej zarządzania, czy też spory serwis społecznościowy, co nie jest takim głupim pomysłem. Istnieje wiele możliwości wyboru takiego CMS-a. Przedstawiamy  video kursy i szkolenia w odniesieniu do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS.

Poniżej przedstawiamy kursy: Kurs WordPress - jak zrobić responsywny szablon, Jak stworzyć profesjonalną stronę z WordPress-em, Jak stworzyć profesjonalny sklep na bazie WooCommerce, Kurs WordPress i wtyczki, Kurs WooCommerce i motywy, Kurs Moodle -czyli profesjonalna platforma e-learningowa, Kurs WordPress i motywy, Kurs tworzenie stron z WordPress, Kurs Prestashop - jak stworzyć i zarządzać sklepem, Kurs Joomla 2.5, Kurs Joomla 2.5 - szablony, Kurs Joomla - twój własny biznes, Kurs Joomla dla zaawansowanych, Kurs Joomla jak postawić sklep internetowy, Kurs Joomla 1.5, Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy, Kurs Joomla - dodatki, Kurs Joomla – twoja społeczność, Jak zbudować sklep internetowy Prestashop.

Dział ten odpowie Ci na takie pytania jak: własna strona internetowa www, jak założyć stronę internetową, co to jest CMS, cms kurs.

Stwórz stronę lub sklep na bazie CMS Joomla.

Profesjonalny kurs JOOMLA! (Różne wersje). Instalacja, konfiguracja i zarządzanie stroną www opartej na Joomla. Joomla to najprostszy sposób na stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. System ten posiada budowę modułową, przez co możemy ustawiać poszczególne moduły na dowolne pozycje szablonu dostosowując jego ergonomię oraz funkcjonalność do własnych potrzeb.

Stwórz i zarządzaj sklepem Prestashop

Stwórz i zarządzaj sklepem Prestashop. Przedstawiamy video kurs DVD Prestashop. Tematyka e-sklepów wciąż jest niezwykle popularna. Tak jak i sam sklep internetowy PrestaShop.

Platforma e-learningowa Moodle

Platforma e-learningowa Moodle? Czym jest Moodle? Zobacz niezwykły kurs, który rozjaśni Ci niemal wszystkie aspekty. Moodle -  (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment), czyli środowisko nauczania zdalnego realizowane za pomocą sieci teleinformatycznych, które dostępne jest z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Czym jest WooCommerce

Aplikacja WooCommerce. Czym jest WooCommerce? Zobacz znakomity video kurs DVD WooCommerce! Jest to bardzo popularna aplikacja do tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych.

Stwórz stronę, sklep na bazie CMS WordPress.

Zobacz profesjonalny video kurs DVD WordPress! Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia profesjonalnych stron internetowych jest system CMS WordPress. Dawniej system ten służył do prowadzenia blogów. Obecnie można wykorzystać go do projektowania zaawansowanych witryn www o nieograniczonych możliwościach. CMS WordPress jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze. By zrozumieć działanie tej aplikacji sugerujemy odbyć przynajmniej jeden z proponowanych kursów. CMS WordPress posiada tysiące motywów, szablonów i rozszerzeń, co pozwala na nieograniczone jego wykorzystanie.