Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Programowanie - Video Kurs programowania online

ProgramowanieNasza cywilizacja w chwili obecnej opiera się na zdobyczach techniki, głównie komputerach i oprogramowaniu, które zostało stworzone przez ludzi i dla ludzi. Cały czas się rozwijamy i chcemy ulepszać świat. Można to osiągnąć dzięki stworzeniu odpowiedniego oprogramowania lub też ulepszaniu już wytworzonego. Dział ten powstał specjalnie dla przyszłych jak i już działających Programistów, którzy są podwaliną naszej cywilizacji niemal w każdej dziedzinie naszego życia. W dziale „Programowanie” znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności. Kurs programowania, nauka programowania oraz podstawy programowania to myśl przewodnia, która nam przyświeca oddając ten dział do Twojego użytkowania.

Poniżej przedstawiamy video kursy programowania : Kurs programowania w języku C, Kurs SQL bazy danych, Kurs Git - czyli system kontroli wersji, Kurs C++ , Kurs C++ Visual Studio, Kurs C++ aplikacje bazodanowe, Kurs Ruby, Kurs programowania w JAVA, Kurs iOS - tworzenie gier, Kurs Android - jak stworzyć aplikację, Kurs programowania w języku Python, Kurs Programowania w JAVA, Kurs Programowania w C++, Kurs Programowania w C#, Kurs iOS - jak stworzyć aplikację.

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: kurs programowania online, nauka programowania online oraz podstawy programowania , wszystko co jest potrzebne dla początkujących i zaawansowanych. 

Programowanie w języku C#

Programowanie C# - kurs DVD. Znakomity kurs dla tych, którzy chcą się nauczyć programowania w języku C# i tworzyć zaawansowane projekty. 

Programowanie w języku Python

Programowanie w języku Python, czym jest język programowania Python? Proponuje fachowy kurs DVD, który pomoże Ci w osiągnięciu ogromnej znajomości wielu zagadnień związanych właśnie z językiem Python.

Jak stworzyć aplikację na Androida

Jak stworzyć aplikację mobilną na Androida? To banalnie proste! Polecam profesjonalne kursy DVD, które pomogą Ci w uzyskaniu dużej znajomości wielu zagadnień w zakresie tworzenia aplikacji na Androida.  

Tworzenie gier w iOS

Tworzenie gier i aplikacji w iOS, co to jest iOS? Oferuje fachowe kursy i szkolenia, które pomogą Ci w otrzymaniu znacznej wiedzy.

Programowanie w JAVA dla zielonych

Proponuje profesjonalne kursy DVD JAVA, które pomogą Ci w uzyskaniu sporej znajomości wielu zagadnień z zakresu programowania w tym języku.

Programowanie w języku Ruby

Programowanie w języku Ruby, czym jest Ruby? 

Programowanie w języku C++

Programowanie C++ - kurs DVD. Rewelacyjny kurs dla osób, które chcą się nauczyć programowania w języku C++ i tworzyć własne projekty. 

Tworzenie baz danych SQL

Tworzenie baz danych SQL! Proponujemy rewelacyjne szkolenia, które są przygotowane poprzez specjalistów i obejmują niezwykle bogatą wiedzę.

Programowanie w języku C

Programowanie w języku C - kurs DVD. Specjalny kurs dla osób, które chcą się nauczyć programowania, ale nie wiedzą od czego zacząć.