Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Dobry pomysł na ebiznes - Video Kursy DVD

Dobry pomysł na ebiznesCzy można stworzyć własny biznes dzięki sieci Internet? Tak, na wiele sposobów! Niemal każdy z nas, czy to po ukończeniu studiów, czy w trakcie już wykonywanego zawodu zastanawia się, jak można zacząć zarabiać dzięki sieci Internet, zmienić swoje życie na lepsze i mieć lepsze pieniądze. Tak, więc dobry pomysł na biznes w Internecie znajdziesz tu i teraz - to oczywiście naszym zdaniem. Co zrobisz z tą wiedzą zależy tylko i wyłącznie od ciebie. W życiu nic nie przychodzi łatwo, ale najważniejszy jest jednak wspomniany, dobry pomysł na ebiznes, wedle opinii wielu internautów jak i nas samych. Dział ten jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z biznesem elektronicznym. Prowadzenie sklepu on-line w dobie Internetu oraz postępującej komputeryzacji jest zapewne strzałem w dziesiątkę. Coraz więcej klientów, zamiast wybrać się na zakupy stacjonarnie, wybiera buszowanie w sieci. Oferowane przez nas kursy stanowią podstawę do rozpoczęcia sprzedaży internetowej. Przekażemy Ci wiedzę, która nie tylko umożliwi samodzielne założenie i zbudowanie sklepu internetowego, ale także pomoże później go rozwijać i zdobyć znaczącą pozycję na rynku. Przygotowaliśmy również kursy pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, dzięki czemu Twój sklep, czy też strona internetowa będzie pokazywać się, jako jedna z pierwszych w wynikach wyszukiwania, osiągając wysokie wyniki oglądalności. Nie od dziś wiadomo, że dobra reklama to połowa sukcesu. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy także kurs AdWords, dzięki któremu zbudowanie kampanii reklamowej nie będzie niczym trudnym. Każde przedsiębiorstwo małe, czy duże powinno ponadto posiadać rozwinięte konto pocztowe, dlatego oferujemy kurs, dzięki któremu będą Państwo w stanie w stu procentach wykorzystać możliwości Gmail’a. Dzięki naszym kursom zagłębią Państwo tajniki biznesu elektronicznego oraz jego narzędzi, a prowadzenie działalności internetowej stanie się przyjemnością. Wiedza, którą zdobędziesz ukierunkowana jest, by Twój dobry pomysł na biznes w Internecie znalazł ujście w rzeczywistości.

Poniżej przedstawiamy video kursy: Jak stworzyć responsywne wiadomości e-mail, Kurs Facebook Ads, Kurs Analytics, Kurs AdWords, Kurs pozycjonowanie i optymalizacja stron, Kurs Jak zbudować sklep internetowy, Kurs Gmail i inne dla bardziej lub mniej zaawansowanych użytkowników. 

Dział ten odpowie Ci na wiele pytań min: dobry pomysł na biznes, pomysł na biznes, pomysł na biznes w Internecie, biznes w Internecie, pomysł na ebiznes,

Kurs Gmail

Gmail - jak w prosty sposób go obsługiwać. 

profesjonalny sklep internetowy

Jak założyć sklep internetowy. Zobacz kilka możliwości, które pozwolą Ci zbudować profesjonalny sklep internetowy i cieszyć się sprzedażą. 

Kurs! Jak zwiększyć pozycję strony w wyszukiwarkach

Poznaj kurs - Pozycjonowanie stron www. Poznasz wiele odpowiedzi, a najważniejszą z nich, to jak zoptymalizować  swoją witrynę i jak podnieść ją w wynikach wyszukiwania Google.

Kurs AdWords.

Jak efektywnie zareklamować się dzięki Google AdWords. Poznaj niezwykłe szkolenia na ten temat.

Kurs Analitics

Jak zoptymalizować i zanalizować się w Analytics. Google Analitics to potężne narzędzie do monitorowania i analizy ruchu na stronie internetowej. Poznaj zalety tej aplikacji.

Kurs Facebook

Zobacz kurs obsługi facebooka, który został przygotowany dla początkujących, zaawansowanych jak i dla marketingowców.

Kurs! stworzyć profesjonalną wiadomość mail.

Kurs tworzenie responsywnych maili. Jeśli chcesz wysyłać schludne, profesjonalne i czytelne maile zobacz jak to się robi.